המפגש בפינת הקפה- גם לעובדים אינדיבידואלים

מחירי הנדל”ן היקרים והצורך בהעסקת עובדים רבים בארגונים על מנת להבטיח מערך של פיתוח, שירות ומכירות בסטנדרטים גבוהים הוליד את מתחמי העבודה הפתוחים הנפוצים כיום בעולם ההייטק ובחברות התקשורת. אלא שיתרונם של החללים הפתוחים בהם עובדים עשרות עובדים זה לצד זה אינו מסתכם בחיסכון בנדל”ן ואינו נותר נחלתם הבלעדית של הארגונים הגדולים.

המפגש המפרה בין עובדים בפינת הקפה, נמצא כבעל ערך והשפעה על תפוקות העובדים בכל פורמט של העסקה והעתקתו למתחמי עבודה לעצמאים הוליד רשתות חברתיות עסקיות פוריות ומעשירות בעבור עצמאים בכל תחומי העיסוק. מסיבות אלה ונוספות עלה באופן מהותי הביקוש להשכרת עמדות עבודה בחללי עבודה פתוחים שהפכו פופולאריים בכל חלקי הארץ.

קבוצות נטוורקינג עסקיות צצות כיום כפטריות לאחר הגשם בכל עיר בישראל, מתוך ההבנה כי בעלי עסקים מתחומים שונים אשר נפגשים דרך קבע ביכולתם להפרות זה את זה ולספק זה לזה עבודה, בין אם בעצמם ובין אם ביצירת קשרים נוספים. מתחמי עבודה לעצמאים מספקים את אותה רשת חברתית עסקית, כמוצר משלים לפתרון מיקום העבודה, התנאים הסביבתיים והכדאיות הכלכלית. המפגש הבלתי אמצעי בין יזמים ובעלי עסקים אשר מבלים את מרבית היום בעבודה אינדיבידואלית אל מול המחשב מולידה בהכרח תקשורת, התעניינות וסקרנות אנושית אשר יחד מייצרות שיתופי פעולה טבעיים וארוכי טווח.

מקדמי אתרים, כותבי תוכן, גרפיקאים, מעצבי פנים, מנהלי חשבונות, סוחרים ברשתות המסחר הבינלאומיות ועוד מגוון רחב של בעלי עסקים עצמאיים מוצאים את השיח הבלתי אמצעי בפינת הקפה או מעל מחיצות מתחם העבודה הפתוח כשיח פורה ומפרה ויוצרים סביבם רשת עסקית חברתית מועילה ומהנה המחליפה את קבוצות העבודה, הצוותים והמרקמים החברתיים המאפיינים כל כך עבודה בארגונים גדולים. יש הטוענים כי עבודה במתחמי עבודה פתוחים לעצמאים מאפשרת לאכול את העוגה ולהותיר אותה שלמה. מחד גיסא ליהנות מן העצמאות, הבחירה החופשית מדי יום, קביעת שעות העבודה וקצב העשייה ואי הכפיפות לאיש, ומאידך גיסא סביבת עבודה מאורגנת להפליא הכוללת את כל התשתית הנדרשת בחבילה אחת, עבודה לצד אנשים ותקשורת יום-יומית מפרה.

רוצים להכיר אותנו עוד?

חייגו עכשיו צור קשר עכשיו
×

    לתיאום פגישה ופרטים נוספים מלאו את הפרטים

רוצים לקבל הצעה? לחצו כאן

Call Now Button