חדרי ישיבות להשכרה

בעסקים לנראות וחזות ישנה משמעות לא מבוטלת, והצגת סביבת עבודה מכבדת הנה תנאי כמעט לכל התקשרות עסקית, שיתופי פעולה ואפילו גיוס עובדים. רבים כיום העובדים אשר מנצלים את השוק הגלובאלי ומקיימים פעילות עסקית ללא כתובת אחידה ותחנת עגינה, תוך מתן שירותים בפריסה ארצית ולעתים אף בפריסה בינלאומית. בתי הקפה מלאים ביזמים ועובדים אשר יושבים בהם לאורך שעות ארוכות, מחוברים ללפטופ האישי ולרשת האינטרנט האלחוטית של המקום, כותבים ויוצרים, שולחים מיילים, מנהלים תקשורת כתובה עם לקוחות ושותפים ובעצם הופכים את המקום וכוס הקפה למשרדם האישי.

חדרי ישבות להשכרה – הפתרון המושלם לאינדיווידואלים

כאשר מדובר בעבודה אינדיווידואלית בלבד הדבר עשוי להיות מספק, אולם הצורך במפגש עם אנשים הוליד פתרון חכם ופשוט בעבור ציבור העובדים החדשני הזה: חדרי ישיבות להשכרה. חדרי ישיבות מיועדים הן לקיום פגישות בהרכב מצומצם והן להעברת פרזנטציות מורכבות והרות גורל. על מנת להבטיח מיצוי ואפקטיביות של הישיבה ומטרותיה חשוב שחדר הישיבות יכיל מספר אלמנטים חשובים:

נוחות

חדר ישיבות מיועד לעתים למפגש ארוך ונוחות המשתמשים בו הנה מכרעת. כסאות מרווחים ונוחים, שולחן גדול המאפשר עיון בחומרים מקצועיים והנחת כוס משקה, מיזוג אוויר ותאורה נעימה- כל אלה הם בבחינת שירות בסיס בכל חדר ישיבות, מושכר על בסיס שעתי או כזה הקבוע בארגונכם.

אבזור

ישיבות הן המקום להעברת מסרים ואין דרך טובה מהדרך הוויזואלית לעשות זאת. חדרי ישיבות מקצועיים מצריכים מקרן ומסך, חיבור לרשת האלחוטית ורמקולים איכותיים. חשוב לא פחות מקיום הציוד בחדר הישיבות גם סיוע בתפעולו, אין מביך מכינוס ישיבה מכובדת אשר במסגרתה לא ניתן להפעיל את המצגת שעליה עמלתם ימים כלילות מראש.

מיקום

כאמור עסקים רבים כיום מעניקים שירותים באופן גלובאלי ובפריסה ארצית רחבה. כינוס ישיבה של לקוחות/ ספקים/ משקיעים/ שותפים עסקיים מרחבי הארץ חייבת להביא בחשבון משתנה זה. גם אם בעל העסק מגלגל פעילות עסקית פורייה ומצליחה ממקום שבתו ברמת הגולן, כינוס של ישיבה מצריכה חדר ישיבות באזור מרכזי יותר, ובנגישות גבוהה.

שירותים נלווים

ככל שמדובר במובן מאליו, ניקיון ונעימות החדר, עמדת קפה מאובזרת ומוכנה לשימוש, שירותי נוחיות נקיים- כל אלה יסייעו ביצירת סביבת עבודה עסקית מכבדת ומזמינה וביכולתה להשפיע על ההחלטות ושיתופי הפעולה העתידיים לשנים רבות.

 

אנו מציעים חדרי ישיבות יוקרתיים ומאובזרים, בגדלים שונים ובהתאמה לכל צורך, להשכרה לשימוש חד פעמי או במסגרת חבילת שירותים ובמטרה לספק לכם וללקוחותיכם סביבה עסקית מאובזרת, מזמינה ונוחה בנגישות מעולה ובמבנה יוקרתי ומזמין.

רוצים להכיר אותנו עוד?

חייגו עכשיו צור קשר עכשיו
×

    לתיאום פגישה ופרטים נוספים מלאו את הפרטים

רוצים לקבל הצעה? לחצו כאן

Call Now Button