סביבת עבודה לעצמאים- משרדים וחללי עבודה

המקצועות שהולידה המאה העשרים ואחת לצד הטכנולוגיות המאפשרות עבודה מכל מקום ללא הצורך להתחייב למיקום ומרחב יצרו דיסונאנס גדול בעולם התעסוקה, כאשר בעלי מקצועות חופשיים רבים מצאו עצמם משוחררים מהכבלים הקושרים אותם לשעות העבודה הקבועות מראש, לפקקים וחסדי התחבורה הציבורית ולעבודה בארגון בתנאים סביבתיים קבועים. יחד עם זאת, עם השחרור מכל אלה איבדו בעלי מקצועות רבים גם את התחרותיות הבריאה הנולדת כתוצאה מעבודה בצוותא, את האלמנט החברתי החשוב ואת התקשורת המפרה עם בעלי מקצועות דומים ושונים תחת אותה קורת גג ומרחב ארגוני.

כאשר מדובר בציבור השכירים בישראל, גם חברות אשר מציעות עבודה הניתנת לביצוע מן הבית, דואגות להשלים את החסר על ידי קיום ישיבות ומפגשים, תקשורת קבוצתית וירטואלית ובדרכים נוספות. עצמאים המבקשים להשלים את החוסר בתקשורת יום יומית מפרה ובסביבת עבודה מאורגנת המספקת השראה ומייצרת תפוקות- מחפשים פתרונות יצירתיים.

לא מעט ניתן לראות צעירים בעלי מחשב נייד וטלפון סלולארי פותחים שלוחה משרדית בבתי הקפה העירוניים, פתרון חלקי שעשוי לתת מענה למי שזקוק לפלטפורמה המדוברת לשעות ספורות בשבוע. קיים גבול ברור למספר השעות שניתן לתפוס שולחן בבית קפה מקומי בעבור כוס קפה וכריך, מה גם שתנאי העבודה אינם אופטימליים. הרעש שמייצרת סביבה כזאת והסחת הדעת התמידית עשויה צהיות בעוכרי בעל העסק המבקש דווקא שיפור ושדרוג של העשייה ביציאה מן הבית.

הפתרון האופטימלי והכלכלי ביותר בעבור בעלי עסקים עצמאיים אשר עבודתם הנה אינדיווידואלית הוא עבודה בעמדת עבודה בחלל פתוח הניתנת להשכרה במתחמים עסקיים. חשוב לבחור במתחם הנמצא בסביבה מרכזית ונוחה להגעה, לא רק בעבור היזם ובעל העסק כי אם גם בעבור לקוחות ושותפים עסקיים אשר אתם עשויות להתקיים פגישות מעת לעת. מתחם העבודה והחלל משדר רבות על בעל העסק ומשפיע על עשייתו ולכן חשוב להקפיד על מתחם מאובזר בעיצוב חדשני אשר יספק סביבת עבודה נוחה. במתחמים הללו לרוב תמצאו שוכרים נוספים רבים אשר יחלקו עמכם את החלל, שירותי הניקיון ופינת הקפה ומניסיון בעבודה בתצורות דומות, יהוו כר פורה לשיתופי פעולה ונט וורקינג עסקי ארוך טווח ומועיל.

אנו במתחם SPACE RENTALS  מציעים עמדות עבודה מעוצבות ומאובזרות במתחם עבודה השוכן במיקום מרכזי בעיר חדרה ומספק נגישות נוחה. השוכרים במתחם נהנים מחבילת שירותים הכוללת שירותי ניקיון, עמדת קפה מאובזרת, אינטרנט אלחוטי מהיר ותמיכה טכנולוגית ושלל משרדים וחדרי ישיבות לאירוח פגישות וישיבות במקרה הצורך, בחבילת שירותים משתלמת.

רוצים להכיר אותנו עוד?

חייגו עכשיו צור קשר עכשיו
×

    לתיאום פגישה ופרטים נוספים מלאו את הפרטים

רוצים לקבל הצעה? לחצו כאן

Call Now Button