עמדות עבודה

המאה העשרים ואחת הולידה שלל מקצועות ותחומי עיסוק בהם העבודה הנה אינדיווידואלית ומתקיימת בקשר בלתי אמצעי בין העובד, שהוא במקרים רבים גם היזם, המייסד ובעלי העסק, לבין מחשב אישי וחיבור לרשת האינטרנט. עולמות התוכן התומכים בסוג כזה של עבודה הם רבים ומגוונים החל מגרפיקאים ומעצבים, בעלי חנויות וירטואליות באתרי המסחר הגדולים ברשת, כותבי תוכן, מקדמי אתרים, מנהלי חשבונות ונותני שירות.

בעוד שבעולם הישן היו זקוקים כל הללו (מי מהם שתחום עיסוקו היה קיים) למשרד על מנת לארח את הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים, למדפים ולארונות שיכילו את הררי המסמכים המאוגדים בקלסרים אפורים ומסומנים על פי חודשי השנה, כיום כל אלו עברו לתיקיות ממוחשבות מסודרות שאינן גוזלות מקום, והלקוחות הרבים מעלים חיוך דרך תוכנת הסקייפ או כל תוכנה אחרת, המציעות תקשורת זמינה, העברת מסמכים וקבלת שירות מלא תוך דילוג על טקס לחיצת היד והקפה המשותף.

עמדות עבודה להשכרה במתחמים עסקיים נועדו על מנת להתאים את התנאים לצרכים החדשים של העסקים והעובדים במאה העשרים ואחת, כאשר עיצוב מתקדם הנשען הן על יצירת אווירה עסקית ומשרה מוטיבציה והן על מחקרים פסיכולוגיים הקובעים כי חללי עבודה פתוחים בעלי עמדות עבודה פרטיות מביאות מענה מושלם לצורך המקצועי והאישי-חברתי כאחד.

בשונה מהשכרת משרד המחייב שכירות חודשית בהתחייבות ארוכת טווח, בה השוכר מחויב לדאוג לכל צרכי המשרד, החל מריהוט ואבזור ועד תשלום החשבונות החודשיים בניהם : קווי תקשורת ואינטרנט, חשמל, ארנונה ומיסוי ועוד, שכירה של עמדת עבודה במתחם המיועד לכך כוללת את כל אלה ועד לעמדת הקפה המאובזרת ושירותי הניקיון של המבנה והחלל.  עלויות השכירות הכוללות יהיו נמוכות משמעותית בשל כל הללו, ויזכו את השוכר בסל שירותי ניקיון, אחזקה ושירותים נוספים כחלק מעסקת החבילה.

מעבר ליתרון התפעולי והיתרון הכלכלי, מתחמים המשכירים עמדות עבודה מהווים מצע לנטוורקינג עסקי במיטבו, בו יושבים זה לצד זו בעלי עסקים ובעלי תחומי עניין מעסקים שונים, היוצרים כר פורה לשיתופי פעולה כלכליים ואחרים, לייעוץ וליצירת קשרים מניבים לאורך זמן.

מתחם עמדות העבודה העסקי, היוקרתי והמכובד שלנו מציע סביבת עבודה שקטה, מאובזרת היטב ונוחה לשימוש ולעבודה של בעלי עסקים מתחומים שונים, ומבטיח מעטפת שירותים מלאה אשר מאפשרת לבעל העסק את האפשרות לעסוק בתחומו, להתפתח ולהצליח ללא כל דאגה או טרחה מנהלתית סביבו, בהגעה בזמנו החופשי, וחיבור המחשב האישי לרשת ויציאה ליום פורה של עבודה ועשייה.

רוצים להכיר אותנו עוד?

חייגו עכשיו צור קשר עכשיו
×

    לתיאום פגישה ופרטים נוספים מלאו את הפרטים

רוצים לקבל הצעה? לחצו כאן

Call Now Button